ارائه تخصصی ترین تعمیرات کولر گازی

تمام تلاش ما در مجموعه سرویس دما کمتر شدن هزینه تمام شده برای شما خواهد بود
و قیمت ها کاملا منطقی و منصفانه به شما اعلام می‌شوند.
نصب تاسیسات سرمایشی

نصب کولر گازی

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین انتخاب های هرفردی می تواند، انتخاب و درست و مناسب کولرگازی برای محل سکونت، کار و …. باشد. بسیاری از مردم به هنگام نصب کولر گازی، از یک نصاب کولر گازی حرفه ای و در عین حال متخصص کمک می گیرند تا بتوانند به راحتی و بدون وارد کردن هیچ گونه خسارتی به تجهیزات اسپیلت، آن را نصب کنند. همچنین هزینه نصب کولرگازی به عوامل متعددی همچون ارتفاع و محل اجرا بستگی دارد.  باید به این نکته نیز اشاره کنیم که نصب و راه اندازی کولرگازی اسپیلت از آن جهت که بسیار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد باید توسط تیم متخصص انجام پذیرد. مجموعه سرویس دما یکی از بهترین مجموعه هایی می باشد که به شما عزیزان آموزش صفر تا صد نصب کولر گازی را می دهد و برای نصب کولر گازی و اطلاع از قیمت نصب کولر گازی با ما می توانید همراه باشید.

آیا میدانید نصب صحیح کولر گازی اهمیت بسیاری در کاهش هزینه های بلند مدت شما دارد؟

گروه سرویس دما با تکیه به تجربه ی بالای مهندسین فعال خود در این حوزه این قول را به شما می دهد که با انتخاب ما بسیاری از هزینه های خود را کاهش می دهید، به عنوان مثال در هنگام نصب کولر گازی و در هنگام لوله کشی اگر در قسمتی از لوله ها نیاز به جوشکاری باشد حتما و قطعا باید بعد از اتمام لوله کشی و قبل از اتصال کندانسور به پنل داخلی مسیر لوله ها شست و شو داده شود و این امر برای رفع دوده ی حاصل از جوشکاری در داخل لوله است که اگر این کار انجام نشود این دوده ها داخل روغن کمپرسور و حتی داخل لوله مویین دستگاه گیر افتاده و باعث از کار افتادن و خسارات سنگینی به مصرف کننده می شود.

تمیز کردن پلیسه های لوله ها هنگام پرچ کردن و جلوگیری از وارد شدن هرگونه جرم و مواد اضافی به داخل لوله از دیگر نکاتی است که شاید خیلی از نصابان به آن توجه نمی کنند.

ارتفاع مناسب نصب کندانسور و پنل داخلی نیز نکته ی حساس و دقیقی می باشد که یک سرویس کار باید آن را مد نظر داشته باشد مثلاً نصب پنل داخلی در ارتفاع ۲.۲ متر بهترین مکان نصب است زیرا در این صورت بهترین هوای مطبوع را در اختیارتان قرار می دهد. اگر دستگاه را بالاتر از این ارتفاع نصب کنیم، باعث گردش هوای گرم گیر افتاده در زیر سقف می شود و به مراتب مصرف برق بیشتری را برایتان به همراه خواهد داشت و خیلی موارد دیگر که شاید شما و خیلی از نصابان به آنها اهمیتی نمی‌دهید. ولی در گروه سرویس دما سایت تمام این نکات مد نظر گرفته می شوند.

در ادامه مطالب بیشتری درباره هزینه نصب کولر گازی و …. ارائه خواهیم کرد.

سرویس کولر گازی

باید به این نکته نیز اشاره کنیم که سرویس کولر گازی باید به صورت دوره ای به طور مداوم انجام شود تا بتوانید تا حد امکان از تعویض قطعات اسپیلت جلوگیری کنید و در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمایید. همچنین کولرگازی مانند بسیاری از کالاهای دیگر نیاز به سرویس و تعمیر دارد. اگر قصد سرویس کولرگازی در منزل خود را دارید، پیشنهاد ما به شما این است که از یک تیم حرفه ای برای انجام این کار کمک بگیرید. البته نحوه سرویس کولرگازی بسته به نوع کولرگازی و محیط مورد نظر متفاوت می باشد. هزینه سرویس کولر گازی نیز متاثر از بسیار عواملی مانند میزان خرابی، علت نشتی و … دارد.

شارژ گاز کولر گازی

یکی از متداول ترین مشکلاتی که ممکن است در سیستم های تهویه هوای مطبوع همانند کولرگازی رخ می دهد، کمبود گاز یا تخلیه آن می باشد که در چنین موقعیتی نیاز به شارژ گاز کولر گازی دارید. گاز کولر گازی یکی از عوامل بسیار مهم برای سرمایش و گرمایش محیط می باشد. قیمت شارژ گاز کولر گازی بستگی به میزان نشتی گاز کولر گازی شما دارد. البته نحوه شارژ گاز کولر گازی در مجموعه سرویس دما با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود.

رفع نشتی کولر گازی

نشت یابی گاز کولر گازی یکی از مشکلاتی است که در دوران استفاده از کولرهای گازی پیش می آید که در چنین شرایطی باید هرچه سریع تر نسبت به رفع نشتی گاز کولر گازی اسپیلت خود اقدامات لازم را انج=ام دهید و از یک متخصص کمک بگیرید.

تعمیر برد کولر گازی

چطور می توان خرابی برد کولر گازی را تشخیص داد؟

یکی از مهم ترین بخش های کولر گازی برد است که مانند مغز انسان تمام دستورات دستگاه را صادر می کند و خصوصا در دستگاه های اینورتر یکی از پر هزینه ترین بخش های کولر برای تعمیر است، تشخیص اینکه برد یک دستگاه خراب است یا نه فقط توسط یک تعمیرکار خبره می تواند انجام شود چون متاسفانه خیلی از سرویس کار ها برای دریافت هزینه های اضافی این مشکل را مطرح می کنند ولی در گروه سرویس دما با توضیحاتی که حین تشخیص و عیب یابی به شما داده می شود. هرچند تخصصی در این مورد نداشته باشید، متوجه مشکل دستگاهتان خواهید شد که در خیلی از موارد با تعویض رله ی اصلی (پاور)، آی سی، ترانسفورماتور یا رگولاتور، مادون قرمز، خازن ها و یا مقاومت ها به راحتی می توان برد دستگاه را تعمیر و راه اندازی کرد که این موضوع با تعمیرکار ها و برد سازهای سرویس دما که بالای ده سال تجربه را در این زمینه دارند، در کمترین زمان و با صرفه جویی در هزینه ها امکان پذیر می باشد. البته هزینه تعمیر برد کولرگازی نیز متاثر از عوامل بسیار زیادی می باشد.خرابی برد ها دلایل متعددی دارد که به دلیل اشتباهات حین نصب توسط تعمیرکار ناوارد می‌باشدنوسانات برق را با تجهیزات الکتریکی ای که سر راه مدار برق ورودی به دستگاه قرار میدهیم میتوانیم کنترل کنیمهمانطور که قبلاً نیز به این مورد اشاره کردیم سرویس به موقع دستگاه مانع از وارد شدن خسارات احتمالی اجزای سازنده ی کولر گازی می باشد که خرابی برد نیز یکی از این موارد است.نصب صحیح دستگاه یکی از موارد بسیار مهم است که با انجام این کار می توان از نفوذ رطوبت به قسمت های برد دستگاه جلوگیری کرد. زمانی که شما برد را از یک شرکت تهیه می‌کنید و نصاب برد نیز از طرف همان شرکت برای تعویض برد به شما مراجعه می‌کند شرکت فروشنده دیگر نمی‌تواند از دادن گارانتی به بهانه ی نصب اشتباه برد توسط نصاب فرار کند و این بهترین نوع گارانتی است که گروه ما آن را در اختیار شما قرار می دهد.

نیاز به نصب و سرویس کولر گازی دارید!!!

مشاوره رایگان تلفنیتماس از طریق واتساپ

برندهای کولر گازی موجود در بازار کشور

تیم فنی ما قادر به نصب، تعمیر و سرویس هر مدل از کولر گازی با هر ظرفیت و از هر برندی می‌باشد.
Midea logo
Samsung logo
deawoo logo
bosch logo

تلفن های تماس برای ثبت درخواست و مشاوره رایگان

ساعات مشاوره تخصصی از 9 صبح الی 5 غروب – تمام 7 روزه هفته
5/5 - (71 امتیاز)